Wat voor muziek op je begrafenis ?

En nu een liedje speciaal voor koning Abdullah, die vandaag is overleden.
Ga direct door naar de hel, ga niet langs start, u ontvangt geen 200 maagden.
Nee, ook geen nieuw leven.


Posted

in

by

Tags:

Comments

5 responses to “Wat voor muziek op je begrafenis ?”

  1. Vlijtig Liesje Avatar

    LOL. Dat heb je werkelijk grappig geformuleerd!

  2. beheerder Avatar
    beheerder

    Ik snap niet waarom de kranten die man zo ophemelen. De enige reden dat wij Beatrix zoveel geld betaalden, was dat zij types als hem een hand moest geven.

    In een land waar ze je hand afhakken als je een brood steelt, verdient zijn hele familie de takkenversnipperaar.

  3. Johan Avatar
    Johan

    Dat ophemelen, is alleen vanwege de olie en zijn goede banden met het Westen. Doe mij overigens maar ‘Laat me’ van Ramses Shaffy.

  4. beheerder Avatar
    beheerder

    Ik heb er ook weleens over gedacht, maar de volgende morgen wil ik alweer andere muziek. Je begrafenis is een feest waar je zelf niet meer bij bent. Misschien moet je de muziekkeuze gewoon aan de gasten overlaten.

    PS :
    Ramses Shaffy ?? Dat meen je niet ! Daar wil ik zelfs dood niet mee ge-associeerd worden.

  5. Appelvrouw Avatar

    Ik wil helemaal geen muziek, iedereen moet in stilte aan mij denken en dan zichzelf afvragen of ze wel genoeg voor me gedaan hebben.

    Maar
    ik heb vastgelegd dat ik via de achterdeur het crematorium inga, geen overbodige uitgaven aan mij als ik dood ben. En die sprookjes waarbij iemand opgehemeld wordt hoeft voor mij ook niet. Ook niet als je abdulla, mohammed, amir of Anna heet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *