Vandaag lag het nieuwe lijstje met afspraken in de bus.
Ergotherapie, fysiotherapie, maatschappelijk werkster….
Wat staat hier nou ?
Thuisbehandeling !?
Daar hebben we volgens mij niks over afgesproken.
Ik wil geen vreemden in mijn huis.
Ik ben zowiezo na 1 gesprek al uitgekeken op ergotherapie.
Ik zou niet weten waar ik in begeleid moet worden. Ik kan alles zelf, ik heb alleen moeite met lopen en ik ben snel moe.
Ik was zelfs in mijn hoofd al de redenen en argumenten om die hele therapie te stoppen aan het ordenen.
Waar ik ook snel ( 5 weken ) mee gestopt ben, is MSweb.
Een forum voor mensen met MS.
Of eigenlijk gewoon een gezelligheidsforum met veel verhalen over scootmobielen, medicijnen, niet meer zelf kunnen plassen en euthanasie.
Heel deprimerend en voor mij misschien nog een beetje te vroeg.
Vooral omdat de gemiddelde MS-er ook een gemiddelde Nederlander is, met een gemiddelde manier van argumenteren en gemiddelde meningen.
Dus geen argumenten maar à la GeenStijl op de man spelen.
Ik kan mijn energie beter gebruiken.
De website promoot daarnaast kwakzalverij en dure behandelingen waarvan de effectiviteit niet bewezen is.
Er zijn overigens in Nederland minimaal 5 goede-doelen organisaties die zich richten op MS. Ze houden zich voornamelijk bezig met zichzelf. Ik zou mijn goede-doelen euro’s in een andere bus stoppen.
Ik heb ook nieuw vrijwilligerswerk.
Wat ik voor OBA gedaan heb is misschien ook nuttig voor andere projecten.
Vorige week heb ik een heus sollicitatiegesprek gehad en ik ben me nu aan het inwerken.
Leave a Reply